MPS105K2L6KS6030A1
MFR.Part #
MPS105K2L6KS6030A1
JLCPCB Part #
C4355508
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 450V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS