MPS104K2L4AA420MA1
MFR.Part #
MPS104K2L4AA420MA1
JLCPCB Part #
C4355395
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 450V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS