MPS104K2L3AA320MA1
MFR.Part #
MPS104K2L3AA320MA1
JLCPCB Part #
C4355396
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100nF 450V ±10% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS