MPP683J2K8AA825MA1
Extended
Manufacturer
JOEY
MFR.Part #
MPP683J2K8AA825MA1
JLCPCB Part #
C4355387
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 68nF 800V ±5% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS