MPP472J2J2AA220MA1
Extended
Manufacturer
JOEY
MFR.Part #
MPP472J2J2AA220MA1
JLCPCB Part #
C4355371
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+105℃ 4.7nF 630V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS