MPP223J2L4AA420MA1
Extended
Manufacturer
JOEY
MFR.Part #
MPP223J2L4AA420MA1
JLCPCB Part #
C4355351
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 22nF 450V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS