MPP223J2J6AA620MA1
Extended
Manufacturer
JOEY
MFR.Part #
MPP223J2J6AA620MA1
JLCPCB Part #
C4355353
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 22nF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS