MPH154J2L4KS4040A1
Extended
Manufacturer
JOEY
MFR.Part #
MPH154J2L4KS4040A1
JLCPCB Part #
C4355486
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 150nF 450V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS