MPH105K2L6AA620MA1
Extended
Manufacturer
JOEY
MFR.Part #
MPH105K2L6AA620MA1
JLCPCB Part #
C4355454
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 450V ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS