MPH105K2L4AS4035A1
Extended
Manufacturer
JOEY
MFR.Part #
MPH105K2L4AS4035A1
JLCPCB Part #
C4355484
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1uF 450V ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS