MES474K2L4AA420MA1
MFR.Part #
MES474K2L4AA420MA1
JLCPCB Part #
C4355227
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 450V 470nF ±10% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS