MES224K2L4AS4031A1
MFR.Part #
MES224K2L4AS4031A1
JLCPCB Part #
C4355473
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 450V ±10% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS