MES154K2J4AA420MA1
Extended
Manufacturer
JOEY
MFR.Part #
MES154K2J4AA420MA1
JLCPCB Part #
C4355221
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 150nF 630V ±10% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS