5001-BF0480-25-00
Extended
Manufacturer
JMEconn
MFR.Part #
5001-BF0480-25-00
JLCPCB Part #
C48688809
Package
SMD,P=0.4mm
Description
-35℃~+85℃ 0.4mm 2.5mm 500mA 80P Gold Phosphor bronze Slot Type Butting Surface Mount,Vertical With post SMD,P=0.4mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS