5001-BF04120-30-00
Extended
Manufacturer
JMEconn
MFR.Part #
5001-BF04120-30-00
JLCPCB Part #
C48688825
Package
SMD,P=0.4mm
Description
-35℃~+85℃ 0.4mm 120P 3mm 500mA Gold Phosphor bronze Slot Type Butting Surface Mount,Vertical With post SMD,P=0.4mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS