Y306832768KSBBX
Extended
Manufacturer
JLYE
MFR.Part #
Y306832768KSBBX
JLCPCB Part #
C52205488
Package
SMD,7x3.2mm
Description
12.5pF 32.768kHz Crystal Oscillator ±10ppm ±30ppm SMD,7x3.2mm Crystals ROHS