JL636S-76203G01
MFR.Part #
JL636S-76203G01
JLCPCB Part #
C5137862
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~4 1 10~30 1x3P 3 300V 30A 3P 7.62mm Green M3 Through Hole 插件,P=7.62mm Screw Terminal Blocks ROHS