JL5EDGVHC-76204G01
MFR.Part #
JL5EDGVHC-76204G01
JLCPCB Part #
C2962918
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 300V 4 41A 4P 7.62mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS