JL5EDGRM-76203G01
MFR.Part #
JL5EDGRM-76203G01
JLCPCB Part #
C2913242
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+150℃ 1 1x3P 3 300V 30A 3P 7.62mm Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS