JL5EDGRHM-76202G01
MFR.Part #
JL5EDGRHM-76202G01
JLCPCB Part #
C2962924
Package
Push-Pull,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2 2P 300V 41A 7.62mm Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw 弯插,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS