JL500-50803G01
MFR.Part #
JL500-50803G01
JLCPCB Part #
C387825
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14~26 15A 1x3P 3 300V 3P 5.08mm Green M2.5 Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS