JL500-50802G01
Extended
Manufacturer
JILN
MFR.Part #
JL500-50802G01
JLCPCB Part #
C387820
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~2 1 14~26 15A 1x2P 2 300V 5.08mm Green P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS