JL396V-39609G01
MFR.Part #
JL396V-39609G01
JLCPCB Part #
C2913364
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-40℃~+150℃ 1 10A 1x9P 3.96mm 300V 9 9P Board Side/Socket - Open Green Through Hole 插件,P=3.96mm Pluggable System Terminal Block ROHS