JL396V-39608G01
MFR.Part #
JL396V-39608G01
JLCPCB Part #
C2913363
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-40℃~+150℃ 1 10A 1x8P 3.96mm 300V 8 8P Board Side/Socket - Open Green Through Hole 插件,P=3.96mm Pluggable System Terminal Block ROHS