JL396R-39612O01
MFR.Part #
JL396R-39612O01
JLCPCB Part #
C2913356
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-40℃~+150℃ 1 10A 12 12P 1x12P 3.96mm 300V Board Side/Socket - Open Orange Right-Angle 弯插,P=3.96mm Pluggable System Terminal Block ROHS