JL396-39603G01
Extended
Manufacturer
JILN
MFR.Part #
JL396-39603G01
JLCPCB Part #
C2913380
Package
P=3.96mm
Description
-40℃~+150℃ 0.2~1.5 1 10A 14~26 1x3P 3 3.96mm 300V 3P Green Plug P=3.96mm Pluggable System Terminal Block ROHS