JL308-25405G01
MFR.Part #
JL308-25405G01
JLCPCB Part #
C2922600
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 150V 18~26 1x5P 2.54mm 5 5P 6A Green M2.5 Through Hole 插件,P=2.54mm Screw Terminal Blocks ROHS