JL308-25404G01
Extended
Manufacturer
JILN
MFR.Part #
JL308-25404G01
JLCPCB Part #
C2922599
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 150V 18~26 1x4P 2.54mm 4 4P 6A Green M2.5 Through Hole 插件,P=2.54mm Screw Terminal Blocks ROHS