JL301-50009U02
MFR.Part #
JL301-50009U02
JLCPCB Part #
C409140
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 15A 1x9P 300V 5mm 9 9P Blue M2.5 Through Hole 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS