JL301-50006U02
MFR.Part #
JL301-50006U02
JLCPCB Part #
C409138
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 15A 1x6P 300V 5mm 6 Blue Through Hole 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS