JL301-50004U01
MFR.Part #
JL301-50004U01
JLCPCB Part #
C1509680
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 15A 1x4P 300V 4 4P 5mm Blue M2.5 Through Hole 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS