JL301-50002U02
Extended
Manufacturer
JILN
MFR.Part #
JL301-50002U02
JLCPCB Part #
C395214
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~24 15A 1x2P 2 2P 300V 5mm Blue M2.5 Through Hole 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS