JL300-50003U01
Extended
Manufacturer
JILN
MFR.Part #
JL300-50003U01
JLCPCB Part #
C394552
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12A 14~22 1x3P 3 300V 3P 5mm Blue M3 Through Hole 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS