JL2EDGR-50812G01
MFR.Part #
JL2EDGR-50812G01
JLCPCB Part #
C424395
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12 12P 15A 1x12P 300V 5.08mm Board Side/Socket - Open Green Right-Angle 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS