JL2EDGR-50804G01
MFR.Part #
JL2EDGR-50804G01
JLCPCB Part #
C409165
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x4P 300V 4 4P 5.08mm Board Side/Socket - Open Green Right-Angle 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS