JL2EDGKNM-50806G01
MFR.Part #
JL2EDGKNM-50806G01
JLCPCB Part #
C5280910
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+120℃ 1 10A 12~24 1x6P 300V 5.08mm 6 6P Green Plug Screw P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS