JL2EDGKNH-50808B01
MFR.Part #
JL2EDGKNH-50808B01
JLCPCB Part #
C5200037
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~1.5 10A 16P 16~24 2 2x8P 300V 5.08mm 8 Black Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS