JL2EDGKD-76204G01
MFR.Part #
JL2EDGKD-76204G01
JLCPCB Part #
C22364656
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~2.5 1 10A 12~26 1x4P 300V 4 4P 7.62mm Green Plug P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS