JL2EDGKD-50804G01
MFR.Part #
JL2EDGKD-50804G01
JLCPCB Part #
C2908468
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+150℃ 0.2~2.5 1 10A 12~26 1x4P 300V 4 4P 5.08mm Green Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS