JL2EDGKCM-50808G01
MFR.Part #
JL2EDGKCM-50808G01
JLCPCB Part #
C22364716
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~2.5 1 12~28 15A 1x8P 300V 5.08mm 8 8P Green Plug Screw P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS