JL2EDGKC-50810G01
MFR.Part #
JL2EDGKC-50810G01
JLCPCB Part #
C22364707
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 0.2~2.5 1 10 10P 12~28 15A 1x10P 300V 5.08mm Green Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS