JL2EDGB-50807G01
MFR.Part #
JL2EDGB-50807G01
JLCPCB Part #
C22364683
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x7P 300V 5.08mm 7 7P Board Side/Plug Green Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS