JL2EDGB-50806G01
MFR.Part #
JL2EDGB-50806G01
JLCPCB Part #
C2908450
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+150℃ 1 15A 1x6P 300V 5.08mm 6 6P Board Side/Plug Green Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS