JL2EDGA-50805G01
Extended
Manufacturer
JILN
MFR.Part #
JL2EDGA-50805G01
JLCPCB Part #
C2908444
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+150℃ 1 15A 1x5P 300V 5 5.08mm 5P Board Side/Plug Green Right-Angle 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS