JL15EDGVHDM-25408B01
MFR.Part #
JL15EDGVHDM-25408B01
JLCPCB Part #
C5371716
Package
P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 150V 16P 2 2.54mm 2x8P 8 8A Black Board Side/Socket - Closed Screw Through Hole P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS