JL15EDGVHDM-25405B01
MFR.Part #
JL15EDGVHDM-25405B01
JLCPCB Part #
C5371714
Package
P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 10P 150V 2 2.54mm 2x5P 5 8A Black Board Side/Socket - Closed Screw Through Hole P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS