JL15EDGVHDM-25403B01
MFR.Part #
JL15EDGVHDM-25403B01
JLCPCB Part #
C5371712
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 150V 2 2.54mm 2x3P 3 6P 8A Black Board Side/Socket - Closed Screw Through Hole Plugin,P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS