JL15EDGRHDM-25406B01
MFR.Part #
JL15EDGRHDM-25406B01
JLCPCB Part #
C5371708
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 12P 150V 2 2.54mm 2x6P 6 8A Black Board Side/Socket - Closed Right-Angle Screw Push-Pull,P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS