JL15EDGRHD-25412B01
MFR.Part #
JL15EDGRHD-25412B01
JLCPCB Part #
C3033511
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 12 150V 2 2.54mm 24P 2x12P 8A Black Board Side/Socket - Closed Right-Angle 弯插,P=2.54mm Pluggable System Terminal Block ROHS