JL15EDGRC-50805G01
MFR.Part #
JL15EDGRC-50805G01
JLCPCB Part #
C2963007
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+150℃ 1 1x5P 300V 5 5.08mm 5P 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS